blog fotograficzny

Blog fotograficzny

sesje / porady / recenzje
Witam Cię na moim blogu fotograficznym! Znajdziesz tutaj interesujące Cię treści na temat sesji zdjęciowych, fotografowania we Wrocławiu czy sprzętu. Piszę także poradniki dla potencjalnych klientów.

Nie tylko fotografią człowiek żyje

Dlaczego prowadzę bloga fotograficznego?

Uwielbiam pisać o fotografii

Obecnie zajmuję się fotografią, lecz przez kilka lat byłem dziennikarzem. Rola dziennikarza sportowego była dla mnie niezwykle satysfakcjonującą. Z tego względu sięgnąłem również po inne formy, a tematyka moich tekstów była różnoraka. Prowadzenie bloga o fotografii pozwala mi realizować się na obu tych płaszczyznach.

Blog to dobra promocja, ale służy też klientowi fotografa

Czy mój blog może być pomocny dla Ciebie jako mojego potencjalnego klienta? Zdecydowanie tak. Publikuję różnego rodzaju poradniki dla osób, które zainteresowane są udziałem w sesjach zdjęciowych. Staram się dostarczyć inspiracji na temat ciekawych miejsc we Wrocławiu, w których można fotografować. Doradzam jak przygotować się na spotkanie z profesjonalnym fotografem. Dlatego też blogowanie sprawia mi tyle radości i buduje moje poczucie satysfakcji.

Chcesz uczyć się fotografii?

Nie uważam się za nauczyciela czy też instruktora fotografii. Jednak lubię dzielić się swoim doświadczeniem. W moich artykułach znajdziesz nie małą dawkę wiedzy oraz moje przemyślenia. Dlatego też mojego bloga kieruję nie tylko do potencjalnych klientów, ale także do pasjonatów fotografii.
Aleks Jovicić - fotograf Wrocław

Dziękuję, że jesteś ze mną!

2024 © KadremPisane.pl
MocneStrony.pro - Aleks Jovicić
cross