sesja zdjęciowa kota

Sesja zdjęciowa kota

W domowym zaciszu

Sesja zdjęciowa kota w domu to idealny sposób na zatrzymanie pięknych chwil. Wiele osób samodzielnie fotografuje swoje zwierzęta. Choć są to fotografie pełne miłości, brakuje im jakości. Warto zatem zainwestować w profesjonalną sesję zdjęciową swojego przyjaciela.

Zimowa promocja!

17 LUTY - Międzynarodowy Dzień Kota!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota uruchamiam specjalną promocję na sesję zdjęciową. Niech ten wyjątkowy dzień zostawi po sobie ślad w postaci pięknej pamiątki!

Sesja zdjęciowa kota

Wieczna pamiątka wyjątkowej przyjaźni

Przyjaźń człowieka i zwierzęcia jest czymś wspaniałym. Ceną, jaką trzeba za nią zapłacić jest stosunkowo krótki czas jej trwania. Jednym z najlepszych sposobów utrzymania pamięci po swoim czworonożnym przyjacielu jest jego portret na ścianie, na biurku czy też na stoliku. Profesjonalna sesja zdjęciowa kota lub psa to sposób na to, by wykonać jakościowe portrety swojego pupila. Pamiątka taka jest wieczna.

Zdjęcia kota wrocław
sesja zdjęciowa kota

Fotografia kotów w domu

Zwierzę czuje się dobrze u siebie w domu

Z całą pewnością koty nie lubią się przemieszczać. Bardzo często transporter i samochód kojarzą im się z wizytą u weterynarza. Tym samym wycieczka do studio fotograficznego może nie być do końca udanym pomysłem. Z tego względu swoją ofertę sesji zdjęciowych kotów i psów dopasowałem do potrzeb zwierzątek. Dlatego też fotografię zwierząt na terenie Wrocławia i Kotliny Kłodzkiej realizuję u klienta w domu lub w plenerze.

Profesjonalny fotograf zwierząt

Jakościowa fotografia kotów i psów

W dobie smartfonów i mediów społecznościowych zdjęcia robi każdy. Codziennie jesteśmy zalewani ogromem plików graficznych. Niestety często ciężko nazwać je fotografiami. Z całą pewnością warto choć raz w życiu pokusić się o profesjonalną sesję zdjęciową dla swojego pupila. W końcu to Twój przyjaciel, który w odwrotnej sytuacji na pewno chciałby posiadać jakościowe zdjęcia swojego opiekuna!

fotografia kotów kłodzko
fotografia kotów wrocław

Indywidualne podejście

Dbam o komfort Twój i Twojego przyjaciela

Sam posiadam dwa koty. Całkiem niedawno pożegnałem psa, który przez niemal 15 lat towarzyszył mi każdego dnia. Cieszę się, że jako fotograf mogłem uwiecznić jego zdjęcia, które dziś mi przypominają o przyjaźni życia. Szanuję zwierzęta oraz ich potrzeby. Dlatego też sesja zdjęciowa kota lub psa przebiega w tempie i rytmie, jakie wyznacza zwierzątko. Przede wszystkim stawiam na zaufanie i komfort kota lub psa.

Dla ciekawych

Wysoka jakość ZEISS

W swojej pracy korzystam z profesjonalnego sprzętu. W celu zapewnienia jak najlepszej jakości korzystam z optyki legendarnej marki ZEISS. Sesje wykonuję przy użyciu lamp błyskowych Quadralite oraz profesjonalnych aparatów bezlusterkowych marki Sony.

Obiektyw ZEISS do sesji zdjęciowej kotów
obróbka sesji zdjęciowej kota

Klimatyczna fotografia kotów i psów

Autorska obróbka sesji

Jakościowy materiał zdjęciowy to połowa sukcesu. Równie ważna w fotografii jest post produkcja. Zdjęcia obrabiam od podstaw, tworząc wyjątkowy klimat fotografii. Jestem oczywiście otwarty na opinie i sugestie moich klientów. Obróbka, którą stosuję jest całkowicie autorska.

Sesja zdjęciowa kota - cennik

Ile kosztuje fotografia kotów we Wrocławiu?

MINI

300
50 PLN / zdjęcie
 • 6 zdjęć do wyboru
 • Czas trwania sesji - 45 minut
 • Autorska obróbka
 • Zdjęcia przechowywane na moim serwerze 30 dni
 • Optymalizacja zdjęć pod druk i pod ekran
 • Każde dobrane zdjęcie - 50 złotych

STANDARD

450
37 PLN / zdjęcie
 • 12 zdjęć do wyboru
 • Czas trwania sesji - 90 minut
 • Autorska obróbka
 • Zdjęcia przechowywane na moim serwerze 30 dni
 • Optymalizacja zdjęć pod druk i pod ekran
 • Każde dobrane zdjęcie - 45 złotych

MAX

650
32 PLN / zdjęcie
 • 20 zdjęć do wyboru
 • Czas trwania sesji - 180 minut
 • Autorska obróbka
 • Zdjęcia przechowywane na moim serwerze 30 dni
 • Optymalizacja zdjęć pod druk i pod ekran
 • Każde dobrane zdjęcie - 40 złotych

Zamów voucher prezentowy!

Idealny prezent dla bliskiej Ci osoby

Nie posiadasz kota, ale znasz kogoś, kto kocha swojego kotka? Podaruj mu niezwykły prezent, jakim jest voucher na sesję zdjęciową kota! Wszystkie vouchery są w pełni spersonalizowane. Przygotowuję je w oparciu o indywidualne preferencje klienta. W celu uzyskania informacji skontaktuj się ze mną.

Wrocław (i okolice) oraz Kotlina Kłodzka

Fotografia kotów na Dolnym Śląsku

Sesje zdjęciowe kotów i psów wykonuję we Wrocławiu (i okolicach) oraz na terenie Kotliny Kłodzkiej. W przypadku większej liczby chętnych osób mogę wykonywać zlecenie również w pozostałych lokalizacja Dolnego Śląska w Opolu oraz w Częstochowie.

Sesja zdjęciowa kota - pytania i odpowiedzi

Czy mogę uczestniczyć w sesji zdjęciowej z moim kotem?

Oczywiście! Jeśli tylko chcesz możesz pozować do zdjęć wpólnie z kotem. Chętnie uchwycę interakcje między Tobą a Twoim kotem, co pozwala na stworzenie jeszcze bardziej osobistych i emocjonalnych zdjęć.

Czy muszę przygotować specjalne miejsce w domu na sesję zdjęciową z kotem?

Nie ma potrzeby specjalnego przygotowania miejsca. Ważne jest, aby kot czuł się komfortowo w swoim naturalnym otoczeniu. Jeśli jednak masz ulubione miejsce w domu, gdzie Twój kot lubi spędzać czas, możemy to wykorzystać jako tło dla zdjęć.

Jak długo trwa sesja zdjęciowa kota w domu?

Typowa sesja trwa około 1-2 godzin, ale jestem elastyczny i dostosowuję czas do indywidualnych potrzeb Twojego kota. Najważniejsze jest, aby kot nie czuł się zestresowany i mógł swobodnie pozować.

Jak przygotować kota do sesji zdjęciowej?

Najlepiej, aby kot był zrelaksowany i wypoczęty. Nie wymaga to specjalnych przygotowań, ważne jest tylko, aby dzień sesji był dla niego jak każdy inny, bez dodatkowego stresu.

Czy mogę mieć wpływ na wygląd zdjęć?

Tak. Sesja zdjęciowa kota to przede wszystkim pamiątka dla jego opiekuna. Dlatego też jestem otwarty na Twoje sugestie odnośnie miejsca wykonywania zdjęć, oświetlenia oraz obróbki materiału zdjęciowego.

2024 © KadremPisane.pl
MocneStrony.pro - Aleks Jovicić
cross